Fotograf Bydgoszcz

O firmie

lineee
Adam Juszkiewicz-Fotograf Bydgoszcz-Fotograf Bydgoski

Adam Juszkiewicz

Opowiadam obrazem

Specjalizuję się w fotografii biznesowej i portretowej, obsługując głównie klientów z Bydgoszczy i okolic. Dla mnie kluczowe jest dostarczenie usług najwyższej jakości. Moje unikalne doświadczenie zawodowe obejmuje pracę jako nauczyciel zawodu fotograf oraz praca w prasie jako fotoreporter.

Moje lata pracy jako nauczyciel zawodu pozwoliły mi zrozumieć zarówno techniczne, jak i artystyczne aspekty tej dziedziny. Natomiast praca w prasie jako fotoreporter dała mi nieocenione umiejętności w szybkim uchwyceniu istoty wydarzeń oraz komunikowaniu poprzez obraz.

Dzięki temu bogatemu doświadczeniu jestem w stanie skutecznie dostosować się do różnorodnych potrzeb moich klientów. Nie tylko zapewniam profesjonalne sesje fotograficzne, lecz także szybką komunikację, absolutną terminowość oraz pełną świadomość potrzeb wizerunkowych.

Oprócz realizacji sesji dla korporacji, firm produkcyjnych, usługowych oraz zarządów i kadry menedżerskiej, podejmuje się także bardziej kameralnych projektów, takich jak sesje dla kancelarii prawnych czy zawodów medycznych.

Moja pasja do fotografii jest nieustannie karmiona inspiracją, a moje prace są często inspirowane wielkimi talentami zarówno z dziedziny fotografii, jak i innych sztuk wizualnych.


Gdzie pracuję? 

Sesje mogą odbywać się w różnych lokalizacjach w Bydgoszczy i okolicach, zarówno w studio, plenerze, jak i w przestrzeniach firmowych lub wynajętych wnętrzach biznesowych.


Szkolenia

Organizuję również warsztaty fotografii studyjnej, portretowej i biznesowej, w których dzielę się moimi umiejętnościami i doświadczeniem z pasjonatami fotografii.


Wyróżnienia

Jako doceniony fotograf otrzymałem wiele nagród i wyróżnień, w tym stypendia artystyczne.

Rzeczywistość z pasji

Moja pasja do fotografii zawsze była równie głęboka, co moje zamiłowanie do ludzi. W dziedzinie fotografii, którą praktykuję, odnajduję nie tylko zadowolenie, ale także możliwość tworzenia trwałych wspomnień dla tych, którzy zaufali mi swój czas.

Moje obrazy nie tylko rejestrują emocje i chwile, ale stanowią również przełomowe wydarzenie i trwałą pamiątkę na całe życie. Pragnę uwieczniać tajemniczy klimat fotografii, bawić się światłem i tworzyć kadry pełne niedopowiedzeń, pozostawiając miejsce dla wyobraźni poza kadrem.

Rozumiem wyzwania związane z brakiem pewności siebie. Chcę być tu dla Ciebie nie tylko jako fotograf, ale także jako wsparcie.

Podczas sesji nie tylko ustawiam idealne kadry, ale także tworzę atmosferę, w której poczujesz się swobodnie i pewnie. Nasze spotkanie, rozmowa i efekty współpracy mają na celu nie tylko sprawienie, że poczujesz się jeszcze piękniejsza, ale także spojrzysz na siebie z bardziej łaskawym okiem.

Chcę, aby każde doświadczenie fotograficzne ze mną było nie tylko artystyczną podróżą, ale również sposobem na odkrywanie i celebrację Twojej wyjątkowej piękności.

Zapraszam Cię do wspólnej podróży przez świat sztuki fotografii, gdzie każdy kadr stanie się wyjątkowym fragmentem Twojej niepowtarzalnej historii.

Zdjęcie ilustruje stronę o sesji kobiecej na prezent.

Fotograficzne początki

Fotografuję od dziecka. Związany jestem zawodowo z Bydgoszczą, w związku z tym to tutaj powstała idea Fotografa Bydgoskiego. Pamiętam, że rodzice zapisali mnie na zajęcia fotograficzne do młodzieżowego domu kultury. Instruktor fotografii zaopatrzył mnie w radość robienia zdjęć. Niewątpliwie entuzjazm trwa ponad 25 lat i jest szlifowany kształceniem branżowym i artystycznym

Harcerska ciemnia

Pierwsze czarno-białe spojrzenia rejestrowałem wokół bliskich. Samodzielnie obrabiałem zdjęcia w ciemni. Godne uwagi są dla mnie lata w harcerstwie, które dało mi możliwość wielu plenerów fotograficznych w Polsce i zagranicą. Moim pierwszym wyjazdom towarzyszył aparat. Uczestniczyłem w białej służbie, zdobywałem sprawności fotograficzne. Przywoziłem z wypraw klisze i wywoływałem je w harcówce. W zorganizowanej ciemni w harcówce powstawały zdjęcia do gazetki harcerskiej i kroniki. Teraz doceniam ten czas i mile wspominam poznane miejsca i osoby. Więzi i zdjęcia zostały

Fotograf Bydgoski

Nauka fotografii

Kształcenie fotograficzne realizowałem w technikum fototechnicznym w Bydgoszczy. Pięć lat wiedzy i praktyki fotograficznej. Uczyłem się wraz z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Podczas gdy odkrywałem zdjęcia kolorowe, nowinki fotografii cyfrowej, poznawałem też podstawy komputerowej obróbki obrazu. Lata szkolne były aktywnie, korzystałem z konkursów, wystawiałem swoje zdjęcia, ćwiczyłem w lokalnej prasie i w zakładzie fotograficznym

Pierwsza moja branżowa praca polegała na wywoływaniu filmów barwnych. Fotografia srebrowa prosperowała w latach 90. XX wieku. Dużo wywoływało się zdjęć i potrzebowano fotolaborantów. Bywało, że przez całą noc obsługiwałem wywoływarkę w procesie C-41. Zakład fotograficzny dawał mi poczucie bycia potrzebnym w dostarczaniu wspomnień

Wreszcie zostałem fotoreporterem. W bydgoskiej gazecie relacjonowałem codzienność i portretowałem lokalną społeczność

Ważnym doświadczeniem podczas studiów humanistycznych i artystycznych była działalność w stowarzyszeniu fotograficzno-krajoznawczym „Juvenkracja”. Wydawaliśmy swoje pismo „Regional Geographic”, organizowaliśmy wystawy i warsztaty dla młodzieży i seniorów. Wtedy powstał mój dyplom, książka fotograficzna Bydgoszcz fotograficzna i cykl dokumentalny Oni na temat osób potrzebujących i uzależnionych

Usługi fotograficzne w Bydgoszczy

Fotografia społeczna

Przyszedł moment na społeczne funkcje. Zacząłem od instruktora zawodu ucząc młodzież fotografowania. Byłem również kustoszem Muzeum Fotografii w Bydgoszczy i współorganizatorem Bydgoskiej Akademii Fotografii. Ożywiłem społeczność lokalną organizując przeglądy, konkursy i wystawy fotograficzne. Popularyzowałem i badałem fotografię

Dzięki stypendiom artystycznym nadal realizuję projekty fotograficzne. Eksponuję rzemiosło, wartości, osoby stosując fotograficzne obrazowanie

Zawodowa pasja

Teraz jako Fotograf Bydgoski świadczę mobilne usługi fotograficzne. Wykonuję zdjęcia wizerunkowe osób i firm. Wydaję autorskie publikacje. Przede wszystkim dokumentuję wydarzenia, eventy i pomagam w wizualnym prosperowaniu firm. Dostarczam klientom profesjonalną fotografię. Wciąż wywołuję i drukuję wspomnienia. Oferuję wysmakowane produkty fotograficzne. Opowiadam o nich na moich kanałach w mediach społecznościowych

Adam Juszkiewicz

Kawa i zdjęcia

Porozmawiajmy o fotografii przy kawie. Jakie zdjęcia mogę zrobić dla Ciebie. Co teraz potrzebujesz?

Jeżeli chcesz raz na jakiś czas otrzymywać ode mnie fotograficzne treści to zachęcam do zapisania się do mojego newslettera. Polecam również do kontaktu formę bezpośredniego spotkania lub online. 

Dlaczego fotografia?

To mój zawód, który zawsze chciałem wykonywać. Praca, która komplementarnie łączy się z pasją. Fotografie traktuję jako harmonię rzemiosła i wizji artystycznej. Daje poczucie zaciekawienia i odkrywania rzeczywistości. Dzięki niej mogę pomagać w kreowaniu produktów i osób

Mobilne usługi fotograficzne

Zapraszam na kawę przed sesją

line white

Bądźmy w kontakcie

Podaj swój numer, oddzwonię

Kontakt

ADAM JUSZKIEWICZ

Dojazd

Fotopunkt
ul. Kościuszki 27 As,

wejście od podwórza

A2 (parter), domofon 32

85-079 Bydgoszcz

 

Darmowy parking na placu

Włącz nawigacje

Mobilne godziny otwarcia

Umów się