Fotograf Bydgoszcz

Fotografia szkolna

lineee
Zamów fotografa do szkoły. Realizacja pięknych zdjęć szkolnych

Specjalna oferta dla uczniów, rodziców i nauczycieli!

Pamiątki szkolne. Zdjęcia Bydgoszcz
Zdjęcia w szkole i przedszkolu Bydgoszcz i okolice. Aranżacje i mnóstwo rekwizytów

Pamiątka szkolna

Specjalne sesje fotograficzne, dedykowane uczniom! Nasze prababcie, dziadkowie, a nawet jeszcze rodzice nie wyobrażali sobie wejścia w uczniowski świat bez odświętnej fotografii. Podobnie było z zakończeniem procesu dydaktycznego, uczniowie trafiali do tablo, do historycznej gabloty absolwentów.

Specjalnymi atrybutami sesji Fotografa Bydgoskiego są: zabytkowa ławeczka szkolna, skórzane tornistry retro, wielkie ołówki, klasyczne kajety i tabliczki, dzwon służbowy „Pana Woźnego” , drewniane piórniki, wypełnione słodyczami „rogi obfitości” wręczane niegdyś szkolnym beniaminkom… Wasze dzieci mogą wyglądać na pięć z plusem!

Retro – sesja „Pierwsza Klasa” dostępna wyjazdowo! Organizujemy plany zdjęciowe w placówkach oświatowych w całym regionie. 

Usługa zdjęć szkolnych z rekwizytami

Utrwalę uczniowski czas

Poszukujesz sprawdzonego i profesjonalnego fotografa szkolnego w Bydgoszczy? Fotograf Bydgoski oferuje kompleksowe usługi fotograficzne dla szkół i przedszkoli.

Moje usługi obejmują nie tylko wykonanie indywidualnych zdjęć uczniów, ale także grupowe fotografie klasowe, zdjęcia sportowe i artystyczne, a także fotografię wizerunkową szkoły. Wszystkie zdjęcia są wykonywane z pomysłem i dbałością o szczegół, aby finalny efekt był jak najlepszy.

W ramach naszej oferty zapewniam również mobilne profesjonalne studio fotograficzne, w którym uczniowie i nauczyciele mogą pozować do zdjęć zgodnie z ich życzeniem. Studio jest w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt, tło i oświetlenie, co gwarantuje najwyższą jakość zdjęć.

Firma Fotografa Bydgoskiego dba nie tylko o jakość zdjęć, ale również o komfort uczniów i nauczycieli podczas sesji fotograficznych. Dlatego też, staramy się, aby każda sesja była przeprowadzona w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Stosuję rekwizyty i unikatowe atrybuty retro. Na planie zdjęciowym pomaga pozer.

Jeśli szukasz niezawodnego i profesjonalnego fotografa szkolnego w Bydgoszczy, to usługi Fotografa Bydgoskiego to najlepszy wybór.

Zdjęcie ilustrujące usługę fotografii szkolnej

Zawartość oferty

  • organizacja planu zdjęciowego z rekwizytami
  • indywidualny portret
  • zdjęcie klasowe
  • zdjęcia koleżeńskie
  • wydruk zdjęć
  • zróżnicowane Zestawy
  • fotoprodukty
Zdjęcia dla szkół Bydgoszcz. Fotograf szkolny
line white

Bądźmy w kontakcie

Podaj swój numer, oddzwonię

Kontakt

ADAM JUSZKIEWICZ

Dojazd

Fotopunkt
ul. Kościuszki 27 As,

wejście od podwórza

A2 (parter), domofon 32

85-079 Bydgoszcz

 

Darmowy parking na placu

Włącz nawigacje

Mobilne godziny otwarcia

Umów się