Fotograf Bydgoszcz

Mama w obiektywie

Zbliżający się Dzień Mamy to doskonała okazja, by uczcić tę wyjątkową osobę wyjątkowym prezentem. Dlatego Fotograf Bydgoski przygotował dla Was niezwykłe zaproszenie!

W ramach święta Mamy, zapraszam Was do skorzystania z niezwykłej sesji zdjęciowej w urokliwym studio w Bydgoszczy. To nie tylko świetna okazja na spędzenie czasu w pięknym otoczeniu, ale także niezapomniane chwile pełne bliskości i radości, które zostaną uwiecznione na zdjęciach.

Czy zdarzyło Ci się zauważyć, że na większości zdjęć zawsze jest Twój maluch, ale rzadko jesteś na nich Ty? Teraz to się zmieni! Przyjdź do ze swoimi dziećmi, babcią i stwórzcie wspólnie niepowtarzalne wspomnienia.

Nie czekaj dłużej, skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i spraw swojej mamie oraz sobie niezapomnianą niespodziankę! Zarezerwuj sesję już dziś!

Mama każdego dnia jest obecna, chroni i kocha bez granic. Teraz przyszedł czas, by to właśnie ONA poczuła się wyjątkowo. Podaruj swojej mamie i jednocześnie sobie najpiękniejszy prezent – VOUCHER na sesję pokoleniową.

Takie relacje zasługują na wyjątkową chwilę razem, która będzie trwać wiecznie w ponadczasowej fotograficznej pamiątka.

A Voucher sam w sobie jest jak małe wielkie dzieło sztuki stworzone artystycznym sercem 

Tak, chcę sesję – wybieram pakiet

line white

Chcesz porozmawiać?

Podaj swój numer, oddzwonię