Usługa Portret do dokumentów online

W prosty sposób zdobądź zdjęcia do dokumentów. Wystarczy Twój smartfon. Dowiedz się jak z niej skorzystać

Posiadasz dobry aparat w swoim telefonie. Wykorzystaj go. Co należy zrobić by mieć poprawny portret? Wystarczy, że ustawisz najwyższą jakość zapisu (rozdzielczość) i możesz działać. Poproś kogoś kto pomoże przy wykonywaniu zdjęć. Poszukaj miejsca o równomiernym oświetleniu, najlepiej byś korzystał z jednego źródła światła. Należy unikać kontrastów na twarzy, kiedy jedna część jest bardziej oświetlona. Fotografowanie twarzy ma być równe i niezniekształcone. Osoba fotografująca powinna ustawić się centralnie i trzymać aparat na wysokości nosa lub czoła.

zdjęcie do dowodu, zdjęcie bydgoszcz, fotograf bydgoszcz, portret biometryczny, zakład fotograficzny bydgoszcz

Zalecenia do zdjęć osobistych

Fotografia do dokumentów osobistych jest portretem biometrycznym. Zawiera zestaw warunków i wytycznych jakie należy spełnić by mogła być zaakceptowana przez urząd. Nie musisz znać ich wszystkich. Najważniejsze, aby zachować odległość 30-40 cm od twarzy. Proponuję ustawić się naprzeciw okna w dzień lub wieczorem ustawić się naprzeciw jednej lampy. Bądź też wyjdź na balkon, ogród i stań w cieniu. Zapoznaj się z zbiorem zasad portretu biometrycznego opublikowanego przez MSWiA. Wspólną cechą zdjęcia biometrycznego jest również ujęcie na wprost, widoczne brwi i naturalny wyraz twarzy.

Usługa zdjęcia do dokumentów online

Nie martw się, że na zdjęciu które robisz jest coś za plecami. To zniknie. Zrób kilka ujęć. Najważniejsze jest równomierne oświetlenie twarzy. Wyślij do mnie do konsultacji. Dostarczone pliki przez Ciebie zostaną obrobione. Usunę tło, dostosuję proporcje i rozmiar zdjęcia. Twarz umieszczę na jasnym tle. Następnie zdjęcia zostaną wydrukowane na papierze fotograficznym, przycięte i wysłane na wskazany adres.

jak zrobić zdjęcie do dowodu, jak zrobić zdjęcie biometryczne, zdjęcie bydgoszcz, fotograf bydgoszcz, zdjęcia natychmiastowe, fotograf bydgoszcz,

Atuty zdjęcia online

Dzięki usłudze nie musisz się martwić o wyrobienie dokumentu ze zdjęciem. Oszczędzasz czas i otrzymujesz kompleksowe wsparcie na etapie rejestracji zdjęć. Twoje zdjęcie w formie elektronicznej może być u Ciebie w kilka godzin, albo za dwa dni w Twojej skrzynce pocztowej. Bez Twojej zgody fotografie nie są nigdzie publikowane przez Fotografa Bydgoskiego. Będą przechowywane przez 30 dni, a następnie usuwane. Zdałem sobie sprawę, że nie zawsze klient może trafić do studia. Fotobudki w galeriach handlowych są niehigieniczne i co najważniejsze popełniają błędy. Coraz mniej jest też stacjonarnych zakładów fotograficznych. A telefon masz zawsze przy sobie. Czasami warto tak pomóc osobie starszej lub niepełnosprawnej.

Jaki jest koszt usługi?

Koszt usługi już od 30 PLN. Jeśli poprawnie wykonasz zdjęcie według powyższych zaleceń cena nie ulegnie zmianie. Natomiast gdy będzie trzeba je graficznie wzmocnić i wykonać fotomontaż wówczas będzie wyższa w zależności od czasu potrzebnego na doprowadzenie do biometrycznych standardów. Nie martw się poinformuję Cię jeśli zajdzie konieczność dopłaty. A jak będzie potrzebna wersja drukowana to doliczę jeszcze koszt przesyłki. Wyślę wydruki 4 zdjęć do dokumentów na wskazany adres jak najszybciej.

Jeśli interesuje Cię taka mobilna usługa to daj mi znać poprzez kontakt i postępuj według instrukcji