Fotograf Bydgoszcz

Rocznica Powrotu Bydgoszczy do Polski – Magiczna Podróż w Świat Sztuki!

W dniach 19-20 stycznia w „Strefie Kultury” Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. W. Bełzy w Bydgoszczy odbyła się niezwykła podróż w czasie, upamiętniająca 104. rocznicę Powrotu Bydgoszczy do Polski!

W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, uczestnicy mieli okazję przenieść się do atmosfery pracowni malarskiej, gdzie mogli podziwiać oryginalne i reprodukowane pocztówki autorstwa utalentowanego artysty, a także obrazy i szkice. To było niepowtarzalne przeżycie, które pozwoliło na zanurzenie się w bogatym dziedzictwie artystycznym.

Warto wspomnieć, że podczas tego wydarzenia Fotograf Bydgoski dokumentował magiczne chwile, robiąc profesjonalne fotografie, które następnie były drukowane na miejscu w Foto Stacji. To dodatkowy element, który uczynił to wydarzenie jeszcze bardziej niezapomnianym, umożliwiając uczestnikom zachowanie pięknych wspomnień w formie fotografii.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tej podróży przez historię sztuki i dziękujemy wszystkim, którzy do nas dołączyli. Do następnego magicznego spotkania w świecie sztuki!

line white

Chcesz porozmawiać?

Podaj swój numer, oddzwonię